O firmie

JG C.A.H.T. - TWÓJ ZAUFANY PARTNER

OD 2005 ROKU BUDUJEMY POZYCJĘ LIDERA NA RYNKU NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH ORAZ CZĘŚCI MASZYN I OPRZYRZĄDOWANIA DLA PRZEMYSŁU.

Zajmujemy się produkcją, a także pełną obsługą serwisową narzędzi do obróbki metalu, narzędzi formujących. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu uszlachetnienia komponentów, w tym m.in. obróbki cieplno-chemicznej i nakładania powłok PVD w technologii napylania. Zespół JG tworzą ludzie profesjonalni, zaangażowani, pełni pasji i energii do działania.

Zespół JG C.A.H.T.

W naszym parku maszynowym zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i produkcją narzędzi skrawających, a także maszyn formujących, w tym maszyn postępowych i form wtryskowych. Oprócz pozycji katalogowych, tworzymy narzędzia na indywidualne zamówienie każdego Klienta. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz możliwości maszyn i technologii w JG Group, jako spółka JG C.A.H.T. oferujemy naszym Klientom obróbkę cieplno-chemiczną i powłoki PVD nanoszone w technologii napylania. Wszystkie operacje wykonujemy w stu procentach na miejscu, bez pośredników. To dzięki temu dostarczamy niezwykle skomplikowane rozwiązania, o wysokiej trwałości, z zachowaniem dobrego czasu realizacji.

Misją naszej firmy jest nieustanny rozwój, inwestowanie w innowacyjne rozwiązania oraz współpraca z silnymi Partnerami – tak wyznaczoną strategię kontynuujemy w 2024 roku!

 

Poznaj Nas

JG Group tworzą̨ profesjonalni, zaangażowani, pełni pasji ludzie, z doświadczeniem i energią do działania. Kreatywni i otwarci na potrzeby Klientów! To w pełni wykwalifikowany zespół inżynierów, konstruktorów i specjalistów, którego atutem jest unikalne połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczenia zdobytego w praktyce w obszarze produkcji narzędzi.

Joanna Kowalczyk

Kierownik Projektu

Telefon: +48 505 247 425

Marek Dziuba

Inżynier Procesu

Telefon: +48 81 440 83 44

Tadeusz Lato

Specjalista ds. CAHT

Telefon: +48 81 468 00 30

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.